GO OUT 'N PLAY

two drifters off to see the world

TOKYO DAY 2

Po nocnych przygodach na targu Tsukiji potrzebowaliśmy porządnej dawki snu i odpoczynku. Gdy już doszliśmy do siebie, pojechaliśmy na piknik do parku Yoyogi. Słońce chyliło się ku zachodowi, a my spożywaliśmy swój pierwszy tego dnia posiłek.

DSC02203

DSC02206

DSC02211

Dziś mieliśmy w planie wypić piwo i przybić piątkę z polską gwiazdą Youtuba, Krzysztofem Gonciarzem. Napisałam do niego parę dni wcześniej, wiedząc że przebywa aktualnie w Tokio z zapytaniem, czy by nie chciał się spotkać z fanami. O dziwo Krzysiek się zgodził. Wyszykowaliśmy się jak to na spotkanie z celebrytą przystało. Ja umyłam włosy i założyłam najlepsze skarpetki, Rysio wybrał najładniejsze majtki, a Grześ założył koszulę. Umówiłam się z Krzyśkiem na stacji Shibuya, miał się tam zjawić wieczorem, bo planował kręcić nowy film. Napisał mi nawet, że może nas wykorzysta w swoim nagraniu. Podekscytowani i pełni nadziei na swoje pięć minut sławy i splendoru pojechaliśmy na stację, gdzie mieliśmy się spotkać. Na miejscu okazało się, że na Shibuyi znajduje się jedno z najbardziej zatłoczonych skrzyżowań na świecie.

DSC02239

DSC02234

DSC02249

Tłumy ludzi płynęły w każdą stronę i nie było mowy, żeby wypatrzyć Krzysztofa.  Trochę już zrezygnowani przenieśliśmy się do pobliskiej knajpy.

DSC02255

DSC02256

DSC02268

Jeszcze raz próbowaliśmy się połączyć z Krzyśkiem, ale gwiazda jak to gwiazda, nieuchwytną jest. Pojechaliśmy zasmuceni do hotelu, że nie udało się go poznać i nie wystąpiliśmy w jego kolejnej produkcji. Krzysiek wysłał nam potem jeszcze info, gdzie się aktualnie znajduje, ale my odebraliśmy jego wiadomość już po powrocie.

Nie dość, że nie spotkaliśmy sławy Youtuba, to jeszcze przyszedł czas na pożegnanie. To był ostatni dzień Rysia w Japonii i od teraz podróżujemy już sami. Pochlipaliśmy sobie  w pozostawioną pustą matę tatami i ruszyliśmy dalej.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on November 24, 2014 by in Japonia and tagged , , , .

Gdzie aktualnie jesteśmy?