GO OUT 'N PLAY

two drifters off to see the world

ONE CRAZY NIGHT IN BANGKOK

W Manili nie mieliśmy zbyt wiele czasu, ponieważ tego samego dnia po przyjeździe łapaliśmy samolot do Bangkoku. Podczas wysiadania z samolotu podrygiwaliśmy w rytm piosenki “Baby, it’s cold outside, baby, it’s cold out there”, bo w końcu na zewnątrz było tylko 28 stopni zamiast 32. Nasz samolot wylądował w Bangkoku wieczorem i gdy podjeżdżaliśmy taksówką pod nasz hotel, to już przez okno wypatrzyliśmy Dagę i Przema. Przed nami była jedna wspólna noc, bo i my i oni następnego dnia ruszaliśmy dalej w różne destynacje. Oni wracali do Polski po trzytygodniowym urlopie w Tajlandii, a my jechaliśmy na wyspę Krabi, by tam zacząć nową przygodę w nowym kraju.

Bangkok nocą jest przedziwny. Niczego nie zwiedzaliśmy, ale przeszliśmy się po “rozrywkowej” części miasta. Ciężko to wszystko zrozumieć, a może nawet lepiej nie próbować. Kupiliśmy sobie Johnego i kulturalnie na ławeczce zrobiliśmy sobie drinki. Chwilę później podszedł do nas Adam (z akcentem na drugą sylabę). Adam zajmuje się nagabywaniem turystów i zapraszaniem ich na ping-pong show. To zapewne jedno z jego bardziej legalnych zajęć. O innych nie chciał zbyt wiele nam mówić. Nie chciał też przyznać się, kto jest jego szefem. Powiedział nam też, że nasze Redbulle i whisky są słabe. Poszedł z chłopakami do sklepu, kazał im kupić prawdziwą, tajską whisky oraz tajskie Redbulle. Potem przyłączył się do drinków i zaczął opisywać nam, o której zaczyna się dzień pracy w tajskich strip clubach i burdelach oraz co tam można robić i za ile. Daga zapytała się go, skąd tak dobrze zna angielski, odpowiedział że z więzienia, ponieważ zamknęli go w celi wraz z Australijczykiem. “Why were you imprisoned, Adam?” “Murder” – odpowiedział z poważną miną. Nie wiem, czy tak się przed nami popisywał, czy mówił prawdę.

Ciąg dalszy naszego imprezowania niech pozostanie już tylko w naszych głowach w imię złotej zasady: What happens in Bangkok, stays in Bangkok.

DSC04808

DSC04821

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

Information

This entry was posted on February 7, 2015 by in Tajlandia and tagged , .

Gdzie aktualnie jesteśmy?